Trumny, urny, wiązanki

 

Bogata propozycja

Organizacja pogrzebu nie jest wcale tak oczywistą i prostą do przeprowadzenia czynnością, jak mogłoby się wydawać. Do wyboru jest albo kremacja zwłok zmarłego, albo organizacja pogrzebu tradycyjnego – z reguły ta forma jest częściej wybierana, głównie ze względu na panujące w społeczeństwie tradycje. Trumna jest składana zazwyczaj w jednym z dwóch rodzajów grobów: ziemnym i murowanym. Warto wspomnieć, że oferujemy trumny w wielu gatunkach drewna: sosna, dąb i wiele innych (każdy typ jest wyściełany specjalnym materiałem z przygotowanymi metalowymi okuciami). Warto dodać, że do wszystkich trumien rzeźbionych dołączony zostaje krzyż w podobnej stylistyce.

Usługi - trumny, urny, wiązanki (Copy)

Coraz więcej osób życzy sobie, by ich ciało po śmierci zostało poddane kremacji. Często pozostawiają rodzinie odpowiednie dyspozycje w tej sprawie. Bliskim zmarłych, którzy mieli takie życzenie co do formy pochówku, oferujemy urny wykonane z drewna, metalu oraz kompozytowe o różnych kształtach.

.

Wiązanki i wieńce pogrzebowe

Kwiaty są tradycyjnym elementem ostatniego pożegnania. Polecamy trwałe wiązanki i wieńce pogrzebowe z kwiatów sztucznych, które na długo zachowują piękny wygląd. Oferujemy również ponadczasowe kompozycje z żywych kwiatów ciętych różnych gatunków. Oprócz tradycyjnych kreacji przyjmujemy zamówienia na nietypowe wieńce i wiązanki pogrzebowe. Świadczenie przez nas usług pogrzebowych nie zamyka się jedynie na obszarze pomocy w organizacji pogrzebu. Zakres wykonywanych przez nas zadań sięga znacznie dalej. Sprawdź naszą pełną propozycję.

Website Malware Scan