about us

Profesjonalna organizacja pogrzebu

Jako jeden z zakładów pogrzebowych w Elblągu, od lat zajmujemy się organizacją pogrzebu na zlecenia klientów. Wiemy, że w smutnych okolicznościach straty bliskiej osoby niełatwo skupić się na załatwianiu spraw związanych z pochówkiem. Pragniemy pomóc przez świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych. W imieniu naszych klientów załatwiamy wszystkie kwestie formalne i urzędowe oraz odpowiadamy za organizację uroczystości pogrzebowej od początku do końca – pomagamy wybrać najlepszy model trumien, zajmujemy się kremacją zwłok, a także czuwamy nad przebiegiem samego pogrzebu.

Jesteśmy firmą rodzinną. Usługi pogrzebowe na terenie Elbląga świadczymy od 1992 roku. To dostatecznie długo, by móc mówić o wiedzy i doświadczeniu. Sprawnie, szybko i bez przeszkód załatwiamy formalności w lokalnych urzędach i instytucjach. Na stałe współpracujemy z firmami odpowiadającymi za stosowną do okoliczności oprawę muzyczną ceremonii. Posiadamy także niezbędne uprawnienia do przeprowadzania ekshumacji zwłok. Nasi partnerzy dostarczają wieńce oraz wiązanki i zapewniają uczestnikom pogrzebu poczęstunek podczas pożegnalnego przyjęcia.

Specjalnie dla klientów

Do wykonywania usług pogrzebowych zatrudniamy zaangażowany zespół specjalistów. Są wśród nas m.in. eksperci od tanatokosmetyki, którzy dbają o godną toaletę zmarłego przez złożeniem do trumny. Posiadają oni certyfikaty niezbędne do wykonywania zawodu, wydane przez Francuski Instytut Tanatopraksji. W czasie organizacji pogrzebu pamiętamy o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Robimy wszystko, by ułatwić Państwu przejście przez pierwsze chwile po stracie bliskiej osobySłużymy fachową i wszechstronną radą. Dyskretnie i z wyczuciem.

Zachęcamy do sprawdzenia propozycji kremacji zwłok czy też innych rzeczy istotnych przy organizacji pogrzebu, a także do kontaktu. Jesteśmy przygotowani nawet na najtrudniejsze pytania.

Website Malware Scan